fbpx

 

U skladu sa članom 38 stav 5 Zakona o finansiranju politčkih subjekata i izbornih kampanja ( Sl .list CG br.3/20 I 38/20 ), objavljujemo analitičke katice:

Izbori 2022.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 26.09-02.10.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 19.09-25.09.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 12.09-18.09.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 05.09-11.09.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 29.08-04.09.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 22.08-28.08.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 15.08-21.08.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 08.08-14.08.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 01.08-08.08.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 25.07-31.07.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 18.07-24.07.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 11.07-17.07.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 04.07-10.07.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 27.06-03.07.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 20.06-26.06.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 13.06-19.06.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 06.06-12.06.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 30.05-05.06.22.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 21.04-29.05.22.

 

 


Izbori 2021.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 08.06-09.06.21.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 01.06-07.06.21.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 25.05-31.05.21.

Analiticke-kartice CKB PRVA banka 18.05-24.05.21.

Analitička kartica CKB PRVA banka 11.05-17.05.21.

Analitička kartica CKB PRVA banka 04.05-10.05.21

Analitička kartica CKB PRVA banka 27.04.21-03.05.21.

Analitička kartica CKB PRVA banka 20.04.21-26.04.21.

Analitička kartica CKB PRVA banka 13.04.21-21.04.21.

Analitička kartica CKB PRVA banka 06.04.21-12.04.21.

Analitička kartica CKB PRVA banka 30.03.21-05.04.21.

Analitička kartica CKB PRVA banka 23.03.21-29.03.21.

Analitička kartica CKB PRVA banka 16.03.21-22.03.21.

Analitička kartica CKB PRVA banka 10.03.21-15.03.21.

 

 

AKO ŽELITE DA DONIRATE?

Iskoristite priliku budite humani

Kontakt

ADRESA
Jadranska magistrala broj 10, Bijela - Herceg Novi, Crna Gora
TELEFON
+38231671042, 031671443
EMAIL 
dom.bijela@gmail.com
mladost.bijela@usdz.me