Прокат автомобилей в Черногорииsmjestaj ulcinj

Posjeta gospođe Afsan Kan, direktorice UNICEF-a

Posjeta gospođe Afsan Kan, direktorice UNICEF-a za Evropu i centralnu Aziju Imali smo izuzetnu čast i zadovoljstvo da nas je dana 25.05.2018. godine posjetila delegacija na čelu sa g-đom Afsan Kan, direktoricom UNICEF-a za Evropu i centralnu Aziju, g-din Osama Mekvin Kogali, šef predstavništva UNICEF-a za Crnu Goru i gospodin Goran Kuševija, direktor Direktorijata za socijalnu i dječju zaštitu MRSS sa saradnicima.


Read More...

Sa PONOSOM, obavještavamo

Sa PONOSOM, obavještavamo posjetioce našeg sajta, da je štićenica Doma JOVANOVIĆ  SNEŽANA 29.08.2017.godine završila fakultet sa prosječnom cjenom 9,70  .03.2018.godine proglašena za STUDENTA GODINE, FILOZOFSKOG FAKULTETA U BANJA LUCI, studijski program predškolskog vaspitanja.


Read More...

Donacija porodice Karić

  Neizmjerno smo zahvalni porodici Karić na uručenoj donaciji, a isto tako impresionirani velikom i nesebičnom pažnjom ovih divnih ljudi spremnih da pomognu svima kojima je pomoć potrebna.


Read More...
012

Analitička kartica

  • PDF

Analitička kartica Prva banka 11.06.2018.-17.06.2018 godine

Analitička kartica CKB banka 11.06.2018.-17.06.2018 godine

Analitička kartica 04.06.2018.-10.06.2018 godine

Analitička kartica 28.05.2018.-03.06.2018 godine

Analitička kartica 25.05.2018.-27.05.2018 godine

Analitička kartica 14.05.2018.-22.05.2018 godine

Analitička kartica 07.05.2018.-13.05.2018 godine

Analitička kartica 03.05.2018.-06.05.2018 godine

Analitička kartica 23.04.2018.-02.05.2018 godine

Analitička kartica 16.04.2018.-22.04.2018 godine

Analitička kartica 09.04.2018.-15.04.2018 godine

Analitička kartica 02.04.2018.-10.04.2018 godine

Analitička kartica 26.03.2018.-01.04.2018 godine

Analitička kartica 19.03.2018.-25.03.2018 godine

Analitička kartica 12.03.2018.-18.03.2018 godine

Analitička kartica 05.03.2018.-11.03.2018 godine

Analitička kartica 26.02.2018.-04.03.2018 godine

Analitička kartica 19.02.2018.-25.02.2018 godine

Analitička kartica 13.02.2018.-19.02.2018 godine

Analitička kartica 05.02.2018.-12.02.2018 godine

Analitička kartica 29.01.2018.-04.02.2018 godine

Analitička kartica 29.01.2018. godine

Analiticka kartica od 26.05.-07.06.2017. godine

Analiticka kartica od 19.05.-25.05.2017. godine

Analiticka kartica od 12.05.-18.05.2017. godine

Analiticka kartica od 05.05.-11.05.2017. godine

Analiticka kartica od 28.04.-04.05.2017. godine

Analiticka kartica od 21.04.-27.04.2017. godine

Analiticka kartica od 13.04.-20.04.2017. godine

Analiticka kartica od 07.04.-12.04.2017. godine

Analiticka kartica od 31.03.-06.04.2017. godine

Analiticka kartica od 24.03.-30.03.2017. godine

Analiticka kartica od 17.03.-23.03.2017. godine

Analiticka kartica od 10.03.-16.03.2017. godine

Analiticka kartica od 03.03.-09.03.2017. godine

Analiticka kartica od 24.02.-02.03.2017. godine

 

 

 

 

 

 

 

2016. godina

Analiticka kartica od 07.11.-13.11.2016.

Analiticka kartica od 31.10.-6.11.2016.

Analiticka kartica od 24.10.-30.10.2016.

Analiticka kartica od 17.10.-23.10.2016.

Analiticka kartica od 10.10.-16.10.2016.

Analiticka kartica od 03.10.-09.10.2016.

Analiticka kartica od 26.09.-02.10.2016.

Analiticka kartica od 19.09.-25.09.2016.

Analiticka kartica od 12.09.-18.09.2016.

Analiticka kartica od 05.09.-11.09.2016.

Analitička kartica od 29.08.-04.09.2016

Analitička kartica od 22.08.–28.08.2016.

Analitička kartica od 15.08.–21.08.2016.

Analitička kartica od 08.08.–14.08.2016.

Analitička kartica od 01.08.–07.08.2016.

Analitička kartica period od 25.07.-31.07.2016.

Analitička kartica od 18.07.-24.07.2016.

Analitička kartica od 12.07.-18.07.2016.

 

Last Updated on Monday, 18 June 2018 07:46